VŠB -TUO MENZA

Jedná se o menzu vysoké školy Báňské v Ostravě. Fasáda je složená z bondových desek o ploše cca 3 000 m2 z materiálu Stack Bond, které mají obdélníkový tvar. Zde byla vypracována realizační dokumentace pro realizační firmu.

Služeb společnosti Faciata Projekt s.r.o. jsme využili na zakázce rekonstrukce Menzy VŠB v Ostravě. Faciata projekt nám zpracovala kompletní projekt provětrávané fasády, na základě kterého jsme pak zakázku úspěšně zrealizovali. V případě potřeby pomoci s přípravou dalších projektů v budoucnu víme, že se na Faciatu můžeme zase obrátit.

Další projekty

Alzheimer centrum v Ostravě

Výstavba samostatně stojícího objektu rozděleného na jednopodlažní ubytovací část a dvoupodlažní administrativně-technickou část. Alzheimer centrum je v Ostravě a fasáda je tvořena perforovanými kazetami.

STK Poruba

V Ostravě – Porubě stojí stanice technické kontroly, která slouží veřejnosti. Objekt je složený z kompozitních bondových obkladů. Projekce i když menšího objektu, byla náročnější z důvodu větší profilace stavby.

Valeo v Rakovníku

Jedná s o novou výstavbu haly firmy VALEO v Rakovníku, která je složená ze sendvičových panelů a modulárního systému Q-BISS, který se vyznačuje větší technickou náročností.