VŠB -TUO MENZA

Jedná se o menzu vysoké školy Báňské v Ostravě. Fasáda je složená z bondových desek o ploše cca 3 000 m2 z materiálu Stack Bond, které mají obdélníkový tvar. Zde byla vypracována realizační dokumentace pro realizační firmu.

Služeb společnosti Faciata Projekt s.r.o. jsme využili na zakázce rekonstrukce Menzy VŠB v Ostravě. Faciata projekt nám zpracovala kompletní projekt provětrávané fasády, na základě kterého jsme pak zakázku úspěšně zrealizovali. V případě potřeby pomoci s přípravou dalších projektů v budoucnu víme, že se na Faciatu můžeme zase obrátit.

Další projekty

Věžový vodojem v Ohrazenici

V obci Ohrazenice v Českém ráji tvoří dominantu 30 metrů vysoký věžový vodojem, který tvarem připomíná trofej pro fotbalového mistra světa. Podoba věže se dá vyložit také jako tryskající…

Valeo v Rakovníku

Jedná s o novou výstavbu haly firmy VALEO v Rakovníku, která je složená ze sendvičových panelů a modulárního systému Q-BISS, který se vyznačuje větší technickou náročností.

Hotel Stage

Nově otevřený lifestylový STAGES HOTEL Prague. Ubytování v moderním designovém hotelu, který nabízí 300 pokojů. Hotel se nachází u O2 arény. Jeho fasáda se skládá z prosklených LOP částí a provětrávané fasády…